Na prohlídce u lékaře se George Clooney a jeho žena dozvěděli šokující zprávu!

Když jim doktor sdělil, že vidí ne jedno miminko, ale dvě, mysleli, že je to omyl.

O to, že se do určitého věku nestane otcem, se George Clooney (57) dokonce dvakrát vsadil s kolegyněmi. Sázky vyhrával. Pak ale potkal krásnou právničku Amal Alamuddin (40) a už je vše jinak!

Hollywoodský herec George Clooney (57) býval občas mylně označován za jednoho z posledních hollywoodských starých mládenců. Nebyla to pravda. Jedno manželství už za sebou totiž měl, ještě před třicítkou. Tehdy prožil čtyři roky vedle herečky Tarii Balsam (59), ale byla to natolik frustrující zkušenost, že se pak dlouhá léta do dalšího závazného vztahu nehrnul.

Také vás může zajímat ...

Sám o tom řekl: „Přibral jsem dvanáct kilo a dostal žaludeční vřed.

Měl jsem snahu a těžce jsem nesl, že se nepovedlo.“

Kamarádka Nicole by ho oženila dřív.

První manželství ho odstrašilo!

Ženám se slavný elegán rozhodně nevyhýbal a po jeho boku se jich vystřídalo asi patnáct. Prohlašoval ovšem, že se už ženit nehodlá a ani nechce být otcem. „Byl bych znovu stejně mizerný manžel,“ konstatoval. „A já nechci ani sebe, ani nikoho jiného zbytečně vystavovat bolesti, až na to přijde.

Kdybych já byl svou přítelkyní, nikdy bych se sebou dlouho nebyl.“ Vyhrál v tomto směru dokonce sázku nad svými kolegyněmi Nicole Kidman (51) a Michelle Pfeiffer (60), které tvrdily, že bude mít děti dřív, než dosáhne čtyřicítky. Nestalo se tak a na hercově kontě přibylo deset tisíc dolarů.

A sázku si se zmíněnými hollywoodskými kráskami ještě zopakoval, s tím, že posunul věkovou hranici na padesát. Vyhrál další peníze. Ještě před sedmi lety uvedl v jednom rozhovoru: „Ano, přiznávám, že jsem sebestředný. Vždycky jsem věděl, že otcovství není pro mě. Vychovávat děti je ohromný závazek, musí být vaší prioritou číslo jedna. Pro mě je ale stále nejdůležitější moje práce.

Proto se už také nikdy neožením.“ Potom ale potkal Amal Alamuddin (40), prestižní mezinárodní právničku, původem z Libanonu, ale žijící ve Velké Británii. Ta patřila k nejžádanějším neprovdaným celebritám. Jiskra přeskočila v září roku 2013.

Netrvalo dlouho a všechna Georgeova prohlášení o tom, že „už nikdy“ se stala minulostí.

Na první ženu moc rád nevzpomíná.

Dvojnásobné štěstí

Svatební obřad byl romantický už výběrem místa: odehrál se v italských Benátkách v renesančním paláci. Dvojice se pak před pohledy veřejnosti projela při západu slunce v gondole po benátských kanálech. Otázka dětí přišla na řeč až po svatbě, George a Amal se nebrali čistě kvůli tomu. Jakmile ale hercova manželka zjistila, že je v jiném stavu, pro oba to znamenalo velké štěstí.

Navíc se jednalo o štěstí dvojnásobné, protože na lékařské prohlídce se přišlo na to, že Amal bude mít dvojčata. „Lékař řekl: Tak, tady máme jedno. Já odpověděl: Skvělé! A on pak dodal: A tady je druhé. Řekl jsem si: Cože? Jen jsme tam seděli, zírali na kus papíru, co nám dali a já si pořád myslel, že došlo k chybě,“ vyprávěl George. Spor se pak vedl o jména dětí.

George dostal přímo zákaz pojmenovat je Casa nebo Amigo, což byl ale samozřejmě spíš žert – Casamigos je značka tequily, kterou herec spoluvlastní. Narození dětí pak slavného elegána naprosto proměnilo. „Je opravdu děsivé, že jste najednou zodpovědní za dva malé človíčky.

Jsem hrdý na svou ženu, jak to všechno zvládá,“ konstatoval.

Jiní už mají vnoučata

George se zapojil i do péče o děti. „Většina kamarádů v mém věku už jsou se zakládáním rodin u konce. Mají dospělé děti, někdy už i vnoučata,“ prohlásil. „Nenapadlo by mě, že budu mít v šestapadesáti letech malá dvojčata. Moje práce se teď skládá z přebalování a chození po bytě, když se snažím dítě ukolébat.“ O dalších dětech ale slavná dvojice už neuvažuje. Amal k tomu řekla: „Už tyto děti jsem měla docela pozdě.“ Syn a dcera tedy žádného dalšího sourozence nedostanou, ale není třeba pochybovat o tom, že s takovými slavnými rodiči je to mrzet nebude a v životě se určitě nudit nebudou!

Otcem se slavný herec stal až v pozdním věku.

Jeho rodiče ji znali od samého začátku!

Hned při prvním setkání s Amal poznali svoji budoucí snachu i matka a otec slavného herce. Došlo k němu totiž v domě společného přítele, který dvojici rovněž navzájem představil. „Rodiče byli zrovna na návštěvě, takže tam byli také,“ vzpomínal George. „S Amal jsme si povídali celou noc. Vyměnili jsme si maily, protože mi měla poslat fotky rodičů a začali jsme si psát.

Nevěděl jsem, jestli by se mnou vůbec chtěla jít na rande.“ Jak je vidět, i ten kdo odmítá manželství, nakonec přece najde tu pravou.

Vybral si opravdu ženu na úrovni!
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...