Na svatbu nedojde?

Po sedmi letech přišlo to, na co herečka čekala minimálně dva roky. Její partner, režisér Vojtěch Moravec, (33) ji požádal o ruku a Sandra Nováková (38) nemohla být šťastnější. Jak se ale zdá, nad herečkou visí Damoklův meč.

Nejedenkrát se totiž o ní tvrdilo, že svého partnera podvedla. Nováková je velmi krásná žena, která má jistě co nabídnout mnohým mužům. Jenže podle některých má takovou povahu, že nedokáže neflirtovat. Vymstilo se jí to?

Také vás může zajímat ...

Svádí muže na potkání?

Jako hlavní hvězda seriálu Modrý kód je na obrazovkách vidět každý týden. A také jí minimálně stejně často chodí nabídky od mužů k seznámení. Údajně ji zvou na večeře, posílají jí květiny, slibují hory doly, jen aby s nimi herečka ztratila slovo.

Dokonce i její kolegové jsou z ní nesví. Párkrát se v minulosti mělo stát, že se některého z nich při různých společenských akcích pokusila svést. Alespoň to tvrdí někteří z těch, kteří se na natáčení seriálu podílejí.

Nováková je zkrátka ráda středem pozornosti. A už od útlého mládí zřejmě inklinuje k tomu, aby dělala problémy všude tam, kde se objeví.

Je pořád tím spratkem z mládí?

Sama kdysi přiznala, že to s ní její máma rozhodně neměla lehké. Spíš naopak. Když v pátek odešla na diskotéku, vracela se obvykle až v neděli. Spala buď venku, nebo u někoho, kdo jí zrovna nabídl nocleh.

A vůbec jí nevadilo, že dotyčného muže nebo ženu vůbec nezná. Dodnes se směje tomu, jaký spratek byla. Protože ale vyrůstala se třemi staršími bratry, její matka byla ve výchově pořádně vyškolená, a tak se se svou nejmladší dcerou vůbec nemazlila.

Jednoho dne jí zkrátka řekla, ať si sebere všechny svoje věci a vypadne z bytu. A tak herečka šla. Zpětně si samozřejmě uvědomila, jak se chovala, a s maminkou jsou dnes ty nejlepší kamarádky. Přesto si mnozí myslí, že z jejího někdejšího chování jí něco zůstalo.

Každý je úplně jiný

Dodnes se objevují názory, že je „do větru“, a to i přesto, že má milujícího partnera a s ním také syna. Navíc si většinou k sobě vybírala partnery, kteří se jí povahou velmi podobali. Vzájemně si tedy rozhodně neměli co vyčítat.

Jenže Moravec je podle všeho jiný. Příliš si nepotrpí na společenský život, zato rodinu zbožňuje nade všechno. Někteří si dokonce myslí, že se svou partnerkou nemají společného absolutně nic. Před pár dny se ale začalo říkat, že Nováková překročila všechny myslitelné hranice.

Ze svatby nakonec sešlo?

Moravec ji měl načapat po boku neznámého muže! Kdy k tomu mělo dojít, není ovšem známo. Tato zpráva se začala šířit napříč hereckými kuloáry poté, co se lidé začali zajímat, kdy budou mít vytouženou svatbu. Místo přesného data ale někdo z jejích kolegů přišel s informací, že z ní mělo sejít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...