Na svatbu s princem Charlesem čekala Camilla celá desetiletí!

Mohli se vzít už po tragické smrti Diany, ale raději pár let počkali.

O tom, že mezi britským princem Charlesem (72) a vévodkyní Camillou Parker-Bowles (73) panuje tajný vztah, věděl dlouhá léta každý. Naplnit svůj vztah mohli ale až po mnoha letech.

Milenci se prý princ Charles (72) a vévodkyně Camilla (73) stali brzy po prvním setkání. Možná tím skutečně navázali na své předky – podle Camilly byla její prababička milenkou královského pradědečka.

Také vás může zajímat ...

Vévodkyně měla ale smůlu, vzít si Charlese se jí nepodařilo. Musela se spokojit s jiným mužem. Vzala si Andrewa Parkera Bowlese (80), měla s ním dvě děti, ale Charlese nikdy milovat nepřestala.

Diana o všem věděla!

Vybrala mu manželku?

Nešlo o lásku platonickou, dá se říct, že Andrew byl po celou dobu manželství s Camillou paroháčem. Na Charlese čekal výběr jiné partnerky a údajně mu s tím pomáhala právě Camilla. Než její milenec zakotvil po boku mladé Lady Diany Spencer (+36), chodil s její starší sestrou Sarah (65).

Ta se mohla stát jeho manželkou, jenže si před novináři příliš otvírala pusu a tak byla z výběru vyřazena. Uražený Charles si proto vybral Dianu. Kdyby to bylo na něm, asi by zůstal raději svobodný a stačil by mu tajný vztah s Camillou.

S Dianou se oženil a postupně se narodili princové William (38) a Henry (36). Charles a jeho žena se k sobě ovšem skoro vůbec nehodili, měli povahy, které k sobě neladily. Projevovalo se to stále hlubšími krizemi.

Brzy tvořili už jenom oficiální pár. O Camille přitom Diana věděla od začátku. Ponižující pro ni bylo, že to zjistila během svatební cesty, kdy fotky její sokyně vypadly z Charlesova zápisníku.

Smrt papeže jim překazila plány

S Dianou se Charles rozvedl v roce 1996, to už ale byli čtyři roky oficiálně odloučeni. Rok po rozvodu nešťastná Diana zahynula v Paříži při autonehodě. Ačkoliv se o vztahu Charlese a Camilly už roky předtím psalo, oba věděli, že pokoušet se hned o oficiální vztah by vyvolalo veřejné pobouření.

Dali si proto načas. Camilla byla od roku 1995 rovněž rozvedená. Trpělivost se jí nakonec vyplatila, v roce 2003 došlo k tomu, co si vévodkyně přála od samého počátku: Charles se stal jejím manželem. Původně domluvený termín svatby ale dvojice musela odložit, protože v tentýž den měl pohřeb papež Jan Pavel II. (+84).

Už sedmnáct let je tedy Camilla po boku vytouženého muže, ale úplná idylka prý mezi nimi nepanuje. Největší rozpory mají ohledně pořádku – na ten je vysazený Charles, zatímco Camilla patrně není vzornou hospodyňkou.

Otázkou také je, jak je to s Charlesovou věrností. Ještě když byl ženatý s Dianou a jako milenku měl Camille, zahýbal prý oběma se slavnou zpěvačkou Barbrou Streisand (78).

Vzhledem k věku britské šlechtické dvojice a k tomu, jak dlouho na sebe musela čekat, se ale těžko dá předpokládat, že by vztah Camilly a Charlese skončil předčasně.

Pokoušela se rozbít vztah nevlastnímu synovi!

Nedá se říct, že by Charlesovi synové, princové William a Harry, měli ke své maceše stejně vřelý vztah jako následník trůnu. Mají k tomu spoustu důvodů, nejen vzpomínky na svoji trápící se matku – ta prý mimochodem přezdívala Camille „rotvajler“.

Zvlášť William má důvod být naštvaný, protože když začal chodit se svojí budoucí ženou Kate (38), Camilla se prý snažila jejich vztah rozbít. Tlačila na Charlese, aby Kate Williamovi rozmluvil, což se jí naštěstí nepodařilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama