Na své blízké je příliš náročná

Mladý herec, Jáchym Kraus (20), se svěřil, že život s jeho slavnou mámou Ivanou Chýlkovou (54) není vůbec žádný med. Herečka je totiž prý neskutečně náročná a pro Jáchyma není ani trochu jednoduché splňovat její představy.

„Je někdy těžké být po jejím boku, vyrůstat s ní a sdílet s ní jednu domácnost, protože ona stejné nasazení, práci a píli očekává ode mě, protože jsem její syn,“ vysvětluje Jáchym svou nelehkou situaci.

Také vás může zajímat ...

Chýlková je známá tím, že je náročná nejen k sobě, ale i ke svým blízkým a že jim nedá nic zadarmo. Na druhou stranu ale možná jen díky svému nasazení dosáhla úspěchu. Jak se ale říká, nic se nemá přehánět.

Jáchym se totiž přiznal, že mu výrazná rodičovská autorita dokonce vyvolala nemalé komplexy. Herečka by měla možná trochu své požadavky brzdit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...