Na svém kontě má další kšeft!

Daří se jí čím dál tím víc. Moderátorka hlavní zpravodajské relace na CNN Prima News Eva Perkausová (26) má nový kšeft.

U diváků má blondýnka velký úspěch, a tak se tvůrci rozhodli, že jí přidělí vlastní pořad. Ten bude nést název Prima Trefa a půjde v něm především o kvízové otázky.

Také vás může zajímat ...

Eva byla ze všech příprav a natáčení unešená a nemůže se dočkat, až bude její dílo venku.

Šplhá výš a výš

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že sympatická blondýnka chce být finančně nezávislá a také víc uznávaná. Dodnes ji všichni brali jen jako holku, která je schopná jít i přes mrtvoly a mysleli si, že nemá žádný talent.

Jen hezká tvářička by jí ale k tomu všemu asi nestačila. A právě tím, že nový kšeft vzala, chtěla ukázat zase trochu jinou polohu a už nyní je nad slunce jasné, že je hlavním tahounem celé televizní stanice, což tvůrci jistě moc dobře vědí.

Zase dokázala téměř nemožné

Nyní se jí tak splní další z mnoha snů, které postupně začínají ze seznamu ve velkém ubývat. A že je terčem závisti? Z toho si Eva rozhodně nic nedělá. Úspěch se zkrátka neodpouští

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama