Na svoji hvězdu si televize došlápla

Žárlí na její fanoušky přítel?

Prostředí televize je samo o sobě docela drsné a také vedení Novy se, když na to přijde, nemazlí ani se svými největšími hvězdami. Pocítila to na vlastní opálenou kůži i moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (42), když oznámila úmysl vypravit se do Řecka po vlastní ose se svým mladším přítelem, právníkem Michalem Smečkou (33).

Také vás může zajímat ...

Nova jí určila tři země, které televize považovala za bezpečné, s tím, že pokud navštíví jiné, bude muset po návratu buď jít okamžitě do karantény, anebo se prokázat negativním testem. Potíž nebyla v samotném nápadu navštívit Řecko, jako v tom, že její auto muselo projet balkánskými zeměmi, které na tom s hygienou nejsou zrovna nejlépe.

Jak se dalo čekat, tvrdohlavá moderátorka ze svých plánů rozhodně neustoupila. Dovolenou u moře si se svým miláčkem náramně užila a po návratu si sama testování zaplatila, i když jí Nova pomohla aspoň v tom, že jí zařídila rychlé přijetí do laboratoře, takže nemusela stát frontu s čekající veřejností.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...