Na svůj inzerát jsem dostala opravdu nečekanou odpověď!

Pokus o seznámení mě vrátil do minulosti.

Po dvou nevydařených manželstvích jsem hledání životního partnera nevzdávala. Přineslo mi to jedno překvapení.

Nikdy jsem moc nevěřila na inzeráty, se svými životními partnery jsem se vždy seznámila „naživo“. Jakmile jsem se ve dvaapadesáti letech podruhé rozvedla, začala jsem hledat znovu. Tentokrát jsem ale už využila moderních vymožeností a zkusila internetovou seznamku.

Také vás může zajímat ...

Dva poklidné rozvody

Obě manželství pro mě skončila zklamáním. Do toho prvního jsem vstoupila už jako osmnáctiletá. Do Štěpána jsem tehdy byla hodně zamilovaná a naivně jsem si myslela, že ty růžové dny, jaké jsme spolu prožívali během chození, budou pokračovat i poté, co si ve svatební síni řekneme své „ano“.

Mýlila jsem se. Ukázalo se, že Štěpán je nezralý a nevyrovnaný muž. Čekali jsme spolu sice miminko, ale o to jsem přišla. Pak už nebyl žádný důvod manželství dál udržovat. Rozvod proběhl chladně a lhostejně, ale bezbolestně.

Druhé manželství s Igorem trvalo skoro čtvrt století, měli jsme dvě děti, které jsme úspěšně vychovali, jenom jsme se za tu dobu úplně odcizili. Rozvedli jsme se opět rozumně a po dohodě.

Nejsem typ, který by vydržel dlouho sám a tak jsem si na jednu internetovou seznamku dala inzerát s aktuální fotkou. Přišlo mi asi padesát odpovědí, včetně pánů, co hledali jen milenku. Jedna z nich mě ale šokovala!

Nepoznal, o koho jde!

Mezi odpovídajícími jsem totiž poznala Štěpána, svého prvního muže. Poté, co jsme se kdysi dávno rozvedli, už jsme se nijak nestýkali a v podstatě o sobě nevěděli. Nebylo proč. Na fotografii mě Štěpán nepoznal. Využila jsem toho a zjistila, jak se jeho život vyvíjel od našeho rozvodu.

Oženil se ještě třikrát, ale ani jednou manželství nevydrželo déle než pět let. Nyní už byl dlouho sám a působil hodně unaveným dojmem. Vyměnili jsme si ještě pár mailů a pak jsem se odmlčela. Štěpán už se neozval. Dodnes nevím, jestli také zjistil, s kým si to vlastně psal. Vlastně je mi to ale jedno.

Ivana M. (58), Opava

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...