Na svých kšeftech prodělává?

Navrhování kabelek ji bavilo, což byl prý první krok k tomu, aby rozjela svou vlastní kolekci. Ze začátku byla prý Dana Morávková (48) ze svého nového projektu nadšená, kabelky navrhovala sama a zároveň to byl její velký koníček, který ji vemi těšil.

Nicméně se proslýchá, že její kabelky nesklízejí příliš velký úspěch. Morávková od toho prý čekala mnohem víc. A není jediná. Stejný názor má údajně i její manžel Petr Malásek (55), kterého celá situace prý velmi rozčílila.Podle něj si nejspíš měla jeho manželka celou situaci víc promyslet, kdyby to prý udělala, nebyla by údajně teď v takové situaci.

Také vás může zajímat ...

Kabelky navrhované Danou Morávkovou pochopitelně nejsou nejlevnější.

JSOU PŘÍLIŠ DRAHÉ

Podle některých jsou ceny až příliš přemrštěné. Nejspíš proto se Daniny kabelky moc neprodávají, málokdo si je totiž prý může dovolit.A ten, kdo si je prý dovolit může, si za tu cenu raději koupí nějakou kabelku od módního návrháře. Nicméně i Morávková do projektu prý dost vložila, a proto je pochopitelné, že kabelky stojí tolik, kolik stojí.Také na tom prý chce alespoň něco málo vydělat.

Nicméně se zdá, že tímhle stylem to nejspíš nepůjde. Proslýchá se, že své módní doplňky bude muset o dost zlevnit, aby se jí alespoň vrátil čas, který do projektu investovala.

A i tak to údajně bude pořádný oříšek.

NEUSTÁLÉ HÁDKY A VYČÍTÁNÍ

Místo slušného výdělku se Morávková údajně dočkala jen hádek s manželem. Ten je z jejího údajného neúspěchu smutný. Jejich přátelé si myslí, že na tom má prý Dana sama také nějakou vinu.Podle nich se vždy pro něco nesmírně nadchne, skočí do toho po hlavě, ale vůbec prý nemyslí na následky. Vše vidí jen v tom nejlepším světle.

Morávková se údajně v hádkách brání tím, že ji navrhování zkrátka baví, ale to k úspěchu rozhodně nestačí.

CO SI TEĎ POČNE?

Dana je z celé situace nesvá, nemá prý ráda, když se jí něco nedaří. Údajně na neúspěchy není příliš zvyklá, v seriálu Ordinace v růžové zahradě sklízí jen samou chválu, proto je to pro ni teď taková ledová sprcha.Nicméně byla by prý ráda, kdyby jí byl manžel trochu větší oporou. Vypadá to, že je na obzoru další manželská krize.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...