Na těhotnou Moniku se všechno sype

Poslední měsíce těhotenství si zpěvačka Monika Absolonová (42) zrovna dvakrát neužívá. Právě naopak! Kromě toho, že se skoro nevyspí a stále ještě pracuje se momentálně musí starat o svou maminku.

Ta má nechodící sádru, a protože bydlí i s Moničiným přítelem bývalým hokejistou Tomášem Hornou (37) a synkem Tadeášem (2) pod jednou střechou, je to pro dvojnásobnou nastávající maminku o to všechno komplikovanější. Nezdá se ale, že by to českou pěnici nějak brzdilo.

Také vás může zajímat ...

Ještě deset dní před plánovaným porodem chce moderovat se svým kolegou Alešem Hámou (45) přímý přenos Atleta roku.„Pokud budu stále 2 v 1, tak se na Vás budu těšit,“ přislíbila Monika svým obdivovatelům. Ta totiž doufá, že na ni miminko počká až do 20. listopadu, přesně jako tomu bylo s prvním děťátkem.

Splní se jí plány?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...