Na večírku musela zasahovat policie

Rozdovádění tanečníci ze StarDance se po skončení 2. kola soutěže, ve které jako první vypadla moderátorka Nora Fridrichová (42) s tanečním partnerem Janem Kohoutem (34), vydali oslavit úspěšný přímý přenos, a tak trochu zapít i žal, že už je jeden kamarád opouští.

Malinko to přehnali až musela dorazit policejní hlídka! Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (29) popíjela půllitry pivečka a zřejmě probírala s Radkou Třeštíkovou (38), jak moc se smí a má tulit a líbat se se soutěžním tanečníkem.

Také vás může zajímat ...

Kuřáci si dopřávali cigárko, někteří i víc cigárek, jako třeba zpěvačka Tonya Graves (49). Jenže jak byli rozjetí, dávno po 22. hodině nebyli zrovna potichu. Po stížnosti místních dorazila na místo policejní jednotka s domluvou.

Tonya udobřovala policisty, tím, že je hladila po rukách. Youtuber Karel ‚Kovy‘ Kovář (23) na to šel chytře. Policista ho totiž požádal, jestli by se s ním mohl vyfotit. A byl klid!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...