Na výchovu synů zůstala sama

Svet knihy 2018

Jejich věkový rozdíl byl dlouhou dobu odsuzován, a jak se nedávno ukázalo, možná i trochu oprávněně. Herečka Táňa Vilhelmová (41) má se svým manželem Vojtou Dykem (34) syna Aloise (6).

Z předchozího manželství s Pavlem Čechákem (42) má ale další dva syny, Františka (14) a Cyrila (11). Doma má tedy silnou mužskou
převahu, a jak sama říká, ne vždy je jednoduché děti zkrotit.

Také vás může zajímat ...

Chová se jako dítě?

Vilhelmová možná očekávala, že jí bude Vojta s výchovou všech synů pomáhat, to se ale šeredně spletla. Dyk v nedávném rozhovoru přiznal, že se syny spíš rád dělá hlouposti, než aby je vychovával.

Tomu se totiž velmi brání, protože podle svých slov vychovávat neumí. Tento nedostatek se ale snaží kompenzovat alespoň tím, že jde dětem příkladem.

Chtěla by ho mít na své straně

Ovšem i tak z toho Vilhelmová nemá ani trochu radost a spíš jí to přidělává vrásky na čele. Táňa by byla samozřejmě mnohem radši, kdyby jí manžel s výchovou pomáhal.

Většinou to ale dopadá tak, že prý Táňa musí nakonec ořiknout i jeho. Možná ji začalo jeho dětinské chování trápit a neví, jak ho přimět, aby dospěl. Už nechce být na všechno sama, chce mít po svém boku oporu, a ne dětinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...