Nabídka snů, anebo podvod?

Dostala příležitost, která se neodmítá? BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ (59) se dostala do svízelné situace a bude se muset rozhodnout mezi manželem a penězi.

Opustí seriál, který ji léta živí, aby se vydala za lepším výdělkem? Bára Štěpánová (59) totiž měla v nedávných dnech obdržet velmi zajímavou nabídku. Problém je ale v tom, že by se za ní musela přestěhovat.

Také vás může zajímat ...

Připraví se o stálou práci kvůli lákavému kšeftu?

Jeden z členů natáčecího štábu prozradil, že za ní po jednom natáčecím dni přišel nějaký mladý pán a odvedl si ji stranou. Později mělo vyjít najevo, že ji chtěl přemluvit, aby natáčela seriál částečně v Polsku a na Slovensku, za který by dostala větší honorář než za svou roli v Ordinaci v růžové zahradě.

Problém je ale v tom, že její manžel Miroslav Barabáš (57) si nemůže dovolit odjet s ní, a tak by tu byl podle všeho minimálně půl roku sám. A pochopitelně se mu to nelíbí.

Musí čekat

Peníze však herečka potřebuje jako sůl. A už dlouho mluvila o tom, jak říkají její přátelé, že by se chtěla posunout dál. Teď má příležitost, přesto váhá. Musela by vyřešit bydlení v jiné zemi.

Tvůrci připravovaného seriálu totiž podle všeho plánují natáčení, které bude trvat minimálně tři čtvrtě roku a téměř nebude prostor na to,aby se Štěpánová vracela k manželovi do Česka.

Navíc ji někteří kolegové od nabízeného kšeftu odrazují. Podle všeho se také může jednat o prachsprostý podvod a herečka by se tím přípravila o jediný výdělek, který podle všeho aktuálně má. Přátelé jí také radí, aby si vše nejdříve raději třikrát ověřila. Ovšem Bára je jako u vytržení. Nemůže uvěřit tomu, že jí někdo nabídl takovou roli..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...