Nad dcerou už nemá kontrolu

Její dcera dospívá, a ona s tím zkrátka nic nenadělá. Jedna z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě, Ivana Jirešová (43), už je na svou dceru Sofii (15) evidentně krátká.

Nedávno ji přijali na konzervatoř, ačkoli z toho herečka nebyla příliš nadšená. To ale není všechno, před pár týdny se jí svěřila se svým nejnovějším plánem do budoucna. Sofie má totiž v plánu objíždět se svou vlastní kapelou bary, kde bude zpívat jazzové písně.

Také vás může zajímat ...

Byla z toho v šoku

Jirešová si myslela, že už ji snad nic nepřekvapí, ale Sofie si vždycky najde něco, čím jí doslova vyrazí dech. A ať se jí snaží domluvit sebevíc, mladá dáma Ivanu je stěží poslechne. Proč se ale Jirešová neustále snaží rozmlouvat jí to, po čem prahne?

Sama se nikdy netajila tím, že byla v mládí taky hodně divoká a vůbec nikoho neposlouchala. Možná nechce, aby nakonec dopadla jako ona, proto se snaží vyvarovat chyb, které kdysi udělala.

Milostný život nestojí za nic?

Myslí si snad, že si jako herečka nikoho nenajde a zůstane stejně jako ona na ocet? I to je možné. Hereččin milostný život je už delší dobu na bodě mrazu, tak moc se v poslední době snažila řešit problémy s dcerou, až zapomínala sama na sebe. Nejspíš by to měla změnit, jinak se vztahu nedočká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...