Nad vodou ji drží pouze práce

V životě to má čím dál složitější, podá jí někdo pomocnou ruku?

Když se od hvězdy seriálu Ulice Jaroslavy Obermaierové (74) před časem odstěhoval syn Jaroslav (40) za přítelkyní, patrně jí spadl kámen ze srdce. Přece jenom ho poměrně dlouho živila a byla nucena jet v práci na doraz.

Samotu řeší po svém

Také vás může zajímat ...

Na druhou stranu ale teď, víc než kdykoli dřív, má možnost pocítit, jaký je život bez partnera. A nebýt toho, že má spoustu práce a kromě Ulice a divadel je třeba také tváří časopisu Můj čas na kafíčko, nejspíš by na ni samota dolehla velmi brzy.

Že by se ale kvůli tomu Jaroslava pustila do seznamování a případně dala v životě ještě nějakému muži šanci, se stále zdá jako velmi nepravděpodobné. „Nebudu si s nějakým chlapem komplikovat život,“ stojí si Jaroslava za svým.

A místo toho, aby si domů přivedla nějakého muže, si raději před časem pořídila nového psíka do kterého se okamžitě zamilovala. Horší ale je, že se na ni chlupaté zvířátko stalo poměrně rychle závislé a kdykoli opustí dům, nenese to vůbec dobře.

Byla zvyklá žít se synem, ten se však odstěhoval

Pes pro ni začíná být čím dál větším problémem

A Obermaierová se tak trochu stala jeho otrokem, jelikož si ho bere i do práce. A moc jí s tím nepomůže ani syn, který by sice rád mamince pomohl a občas se o psa postaral, jenže to nejde.

Nové zvířátko v hereččině domácnosti se totiž s jejím synem nesnese a kdykoli se dostanou do kontaktu, nedopadá to dobře. Jaroslava ale věří, že si časem na sebe zvyknou a občas se dostane do práce i bez něj. A třeba i na dovolenou, kterou zatím nestihla. A přitom by si ji tolik zasloužila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...