Naďa Konvalinková: Věčný boj s váhou

Své trápení zajídá. A váha tak roste...

Věčná bojovnice s nadbytečnými kilogramy, která občas vyhrává a občas zase ne. Řeč je o herečce Nadě Konvalinkové (67), která je svými váhovými výkyvy známá. Když její ručička na váze ukázala rovných 100 kilogramů, rozhodla se držet drsnou dietu.

Nicméně poslední dobou se zase vrací k přejídání. Její rodina i blízcí přátelé o ni začínají mít strach, vždyť si nadváhou může způsobit vážné zdravotní problémy, což by v jejím věku mohlo být velmi nebezpečné.

Také vás může zajímat ...

Přibírá kvůli trápení?

Spoustu lidem se zdá Nadi přibírání zvláštní a myslí si, že se v jejím životě děje něco, co ji trápí nebo co jí způsobuje psychické problémy. „Není přece možné, aby se žena jen tak dopracovala k takovému číslu na váze,“ tvrdí zdroj z hereččina okolí.

Možná je za její váhou přeci jen něco jiného. Že by ji stále trápilo, že jjejí velká láska, bývalý manžel Oldřich Kaiser (63) je šťastný po boku jiné?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama