Naďa se těší na svatbu. V Indii!

Nejeden karambol už zažila zpěvačka Naďa Urbánková (78), od těch partnerských přes zdravotní až po finanční. Teď se konečně může radovat, protože se jí splnil jeden sen – vdává se jí dcera, zpěvačka a světoběžnice Jana Fabiánová (39).

Také vás může zajímat ...

Ženichem je kytarista z její doprovodné kapely, Američan indického původu Dino Bose (41). Jedna oslavička už proběhla v Los Angeles, ale skutečná svatba proběhne v Česku, kam snoubenci přijedou v srpnu, a další veselka v Indii, kam Naďa, pokud to půjde, chce také letět.

„Dina jsem poznala loni, když tu byli o Vánocích,“ říká rozradostnělá Naďa. „Líbí se mi a přeju jim lásku až do konce dnů.“ Teď se pětinásobná zlatá slavice třese na budoucí vnouče. Tak ji snad snoubenci nenechají dlouho čekat!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...