Naďa Urbánková: Nezbylo jí nic

Zatímco jiné populární zpěvačky mají v pokročilejším věku své jisté a jsou na „stará kolena“ zabezpečené, Naďa Urbánková je případ naprosto opačný. Sama to stručně shrnula slovy: „Nemusím se strachovat o majetek, nebo že mě někdo okrade.

Vůbec nic nemám.“ Pak se ale poopravila: „Něco přece. Zamluvila jsem si místo na želivském hřbitově. Když už nemám vlastní střechu nad hlavou, mám aspoň místo tam.“ Doufejme, že to prohlásila nejen se smutkem, protože to mimochodem velice smutné je, ale i s jistým nadhledem, kterým, jak známo, oplývá.

Také vás může zajímat ...

Ostatně bez něj by to v její situaci nešlo. Paradoxně právě Naďa by se uživila královsky, pětkrát se v anketě Zlatý slavík umístila na první příčce. Rýsovala se před ní kariéra jako hrom – nebýt mužů. Přitahovalo ji to k těm nesprávným.

Třetí manželství s Čechošvýcarem Josefem Havlíkem (†87) ji stálo kariéru. Odjeli spolu do ciziny, když se vrátili, stála už na vedlejší koleji. A kvůli dluhům spojeným s koupí sanatoria v Protivíně přišla o všechno.

„Už na to dneska nechci vzpomínat, srovnala jsem se s tím,“ říká. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...