Naďa Urbánková: Silné trauma z minulosti!

Zpěvačka NAĎA URBÁNKOVÁ (79) se v mládí musela vyrovnávat s tragickými zážitky. Jedním z těch nejhorších byl porod mrtvého dítěte, které čekala se svým prvním manželem KARLEM URBÁNKEM (88). Bývalí manželé si viděli naposledy před 23 lety, přesto každý z nich stále myslí na smutnou událost.

Také vás může zajímat ...

A až nyní její exmanžel prozradil, že smrt nenarozeného potomka nebyla to nejhorší. Nemohli ho pohřbít „To dítě nemá ani hrob!“ svěřil se Urbánek. Takže po prožitém traumatu, se zpěvačka nemohla s dítětem ani důstojně rozloučit.

Těžko říci, co se s ním po porodu stalo, to už lékaři manželům raději neřekli. Po smutné události vydrželo manželství pouze pár let, poté se každý vydal svou cestou. Její bývalý manžel žije na chalupě za Prahou a poštěstilo se mu mít čtyři děti .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...