Naďa Urbánková: Stojí před těžkým rozhodnutím

Do kruté situace se dostala zpěvačka Naďa Urbánková (78). Za dva roky završí osmdesát let, věk, kdy se začínají ozývat bolístky a často lidé začínají být závislí na pomoci svých blízkých. Však se Urbánková už před časem musela poprat s rakovinou, kvůli které přišla o obě prsa.

A dodnes se potýká s nepříjemnými následky. Trápí ji neustálé otoky, kvůli kterým si musí například kupovat větší oblečení nebo jí švadlena musí došívat rukávy. Je jasné, že vlídné slovo a přítomnost blízké duše potřebuje víc než dřív.

Jenomže Naďa Urbánková zůstala zcela opuštěná. Její jediná dcera Jana Fabiánová (38) na trvalo odjela do Ameriky, kde rozjíždí velkou kariéru umělkyně. Účinkuje v muzikálech v Los Angeles a dokonce se tam uchytila i u filmu.

„Ten okamžik, kdy vám velký hollywoodský režisér pošle scénář, napíše vám vaše filmové jméno, napíše vám jméno vašeho partnera, dodá, že producent filmu se na půl roku stěhuje kvůli projektu z Izraele sem do LA,“ pochlubila se na internetu.

Také vás může zajímat ...

Dokonce prý byla nominována na hollywoodskou hudební cenu Grammy. Za oceánem má povolení pracovat i žít, takže se do své domoviny zřejmě jen tak nevrátí. Urbánková má samozřejmě z úspěchů své dcery velikou radost, na druhou stranu ale musí pořádně trpět, když se s ní nemůže vídat, obejmout ji a potěšit se z její přítomnosti.

Vždyť to byla právě ona, kdo jí pomáhal, když jí bylo nejhůř. Někteří se domnívají, že rakovinu porazila právě díky dceři a nebýt jí, možná by to nezvládla. Co si má ale počít teď, když je Jana tak daleko? Zpěvačka údajně uvažuje o tom, že by se za Janou odstěhovala.

Jenomže i tahle mince má dvě strany. Své dceři sice bude na blízku, ale ztratí všechny přátele, které ji mohli alespoň občas navštívit. Zvykla by si vůbec v cizím prostředí? Dokázala by se domluvit? A kdo ví, jestli by na ni Jana měla čas.

Celé dny tráví v divadle nebo na natáčení. Netrpěla by Urbánková ještě větší samotou než v Čechách? Co je pro ni lepší, si musí rozhodnout jen ona sama. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...