Naďa Urbánková: Stojí před těžkým rozhodnutím

Do kruté situace se dostala zpěvačka Naďa Urbánková (78). Za dva roky završí osmdesát let, věk, kdy se začínají ozývat bolístky a často lidé začínají být závislí na pomoci svých blízkých. Však se Urbánková už před časem musela poprat s rakovinou, kvůli které přišla o obě prsa.

A dodnes se potýká s nepříjemnými následky. Trápí ji neustálé otoky, kvůli kterým si musí například kupovat větší oblečení nebo jí švadlena musí došívat rukávy. Je jasné, že vlídné slovo a přítomnost blízké duše potřebuje víc než dřív.

Také vás může zajímat ...

Jenomže Naďa Urbánková zůstala zcela opuštěná. Její jediná dcera Jana Fabiánová (38) na trvalo odjela do Ameriky, kde rozjíždí velkou kariéru umělkyně. Účinkuje v muzikálech v Los Angeles a dokonce se tam uchytila i u filmu.

„Ten okamžik, kdy vám velký hollywoodský režisér pošle scénář, napíše vám vaše filmové jméno, napíše vám jméno vašeho partnera, dodá, že producent filmu se na půl roku stěhuje kvůli projektu z Izraele sem do LA,“ pochlubila se na internetu.

Dokonce prý byla nominována na hollywoodskou hudební cenu Grammy. Za oceánem má povolení pracovat i žít, takže se do své domoviny zřejmě jen tak nevrátí. Urbánková má samozřejmě z úspěchů své dcery velikou radost, na druhou stranu ale musí pořádně trpět, když se s ní nemůže vídat, obejmout ji a potěšit se z její přítomnosti.

Vždyť to byla právě ona, kdo jí pomáhal, když jí bylo nejhůř. Někteří se domnívají, že rakovinu porazila právě díky dceři a nebýt jí, možná by to nezvládla. Co si má ale počít teď, když je Jana tak daleko? Zpěvačka údajně uvažuje o tom, že by se za Janou odstěhovala.

Jenomže i tahle mince má dvě strany. Své dceři sice bude na blízku, ale ztratí všechny přátele, které ji mohli alespoň občas navštívit. Zvykla by si vůbec v cizím prostředí? Dokázala by se domluvit? A kdo ví, jestli by na ni Jana měla čas.

Celé dny tráví v divadle nebo na natáčení. Netrpěla by Urbánková ještě větší samotou než v Čechách? Co je pro ni lepší, si musí rozhodnout jen ona sama. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...