Naďa Urbánková: Vadí ji dceřin snoubenec?

To, že se vrátila z Ameriky zpět do České republiky údajně kvůli mamince, není žádným tajemstvím. Herečka, zpěvačka a především dcera Nadi Urbánkové (79) Jana Fabiánová (39) si na Česko stále nemůže zvyknout.

Vrátila se do Čech kvůli mamince. I s přítelem.

Také vás může zajímat ...

Možná proto sem dotáhla i svého amerického snoubence Dina Bose (41), který byl na život v Los Angeles fixovaný. Zřejmě na to všechno nechtěla být sama. Dino však neumí česky a blízcí známí potvrdili, že se tu necítí úplně nejlíp. Nebude Janu přemlouvat ke stěhování zpátky?

Odkládá svatbu

Nejvíce zarážející však je, že Jana sem svého snoubence přestěhovala, ale přitom ona sama jejich svatbu odkládá a zdá se, že z ní ani není vůbec nadšená. „Teď to neřeším, můžeme se vzít třeba za pár let,“ pronesla chladně Jana. Že by v jejím váhání měla prsty Urbánková, která má strach, že jí dceru Dino zase ukradne pro sebe?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama