Naděje pro lepší zrak

Ať už máte několik málo dioptrií či bez brýlí nevidíte, jistě víte o alternativě, kterou nabízí současná medicína.

Průběh operace

Také vás může zajímat ...

Řeč je laserové operaci očí, která je určena jak pro lidi trpící krátkozrakostí, tak i pro i ty dalekozraké. Pokud se pro operaci rozhodnete, je důležité vědět, že si zákrok hradíte sami. Díky laseru může lékař pracovat šetrně a bezpečně. Jde zpravidla o ambulantní zákrok, pacient tedy může hned odejít domů.

Před zákrokem vás čeká konzultace s lékařem, který zvolí vhodný postup.

V den zákroku vás čeká několik vyšetření, která lékaři pomohou získat informace o vašem zraku. Před operací se oči znecitliví několika kapkami očních anestetik. Lehnete si na lůžko a lékař vám řekne, kam se máte během zákroku dívat. Následně lékař začne pracovat s laserem a za několik minut je po operaci.

Po operaci

Dostanete kapky, vidění se zlepší zpravidla již po operaci, přesto lékaři doporučují nechat první den oči zavřené. Po několika dnech následuje kontrola.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...