Náhle skončila!

Už si vyměnily kostýmy.

Má strach z nákazy. Proto se herečka Veronika Arichteva (34) rozhodla v seriálu Slunečná skončit.

Nechtěla riskovat zdraví svého prvního dítěte a touží si mateřství užít v klidu a ve zdraví. Jenže tím pořádně zaskočila tvůrce seriálu.

Také vás může zajímat ...

Těm totiž měla slíbit, že bude hrát, dokud jí to zdravotní stav dovolí. Teď je všechno jinak. Arichteva tak přijde nejen o pravidelný příjem, ale i pověst spolehlivé a profesionální herečky.

Manžel jí zřejmě doporučil zůstat doma

Kdo ví, jestli jí po tomto nabídnou ještě spolupráci. Arichteva má totiž termín porodu v září a pak se chtěla do Slunečné vrátit. Možná má ve všem prsty její manžel Biser Arichtev (43).

Ten Veroničino pracovní vytížení v době těhotenství nerad viděl a zřejmě chce, aby se doma schovávala před koronavirem donekonečna. Natáčení však herečku podle tvůrců nijak neohrožuje. Vždyť Eva Burešová (26) má doma malého syna a do práce normálně nastoupila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...