Náhlý rozvod a velké stěhování do zahraničí?

Bude se rozvádět? Zpěvačka MARTA JANDOVÁ (45) měla šokovat své přátelé strohým oznámením, že se jí rozpadá rodina. A její vina to zřejmě není.

Našel si její milovaný manžel jinou ženu? Jedna z kamarádek Marty Jandové (45) prohlásila, že to sice není jisté, ale že si to Marta už dlouhé měsíce myslí. Co ji k tomu vedlo? Měla najít milostné vyznání v kapse jeho saka a také účtenku z velmi drahé restaurace, kde si měl objednat láhev předraženého šampaňského a luxusní tříchodovou večeři.

Také vás může zajímat ...

A protože podle všeho na večeře se svými pacienty ani klienty nechodí, je to dost podezřelé. Gynekolog Miroslav Verner (40) ovšem ještě před pár dny neměl ani tušení, co si jeho žena umanula.

Bojí se, že mu ho přebere jiná

Marta Jandová na první pohled září jako sluníčko. Rozdává úsměvy na všechny strany a stále neztrácí nic ze svého pověstného humoru. Jakmile se ale ztratí z dohledu kamer, kolegů a fanoušků, rázem se z ní stává úplně jiná osoba. Alespoň se na tom shodují její kamarádky.

Pořád mluví jenom o tom, jaké chová vůči svému partnerovi podezření, a i když jí to všichni vyvracejí, ona si stojí stále za svým. Dokonce už tuší, o jakou ženu by se mohlo jednat. V dřívějších dobách měla být Vernerovou klientkou.

Pak se ale přestěhovala a změnila i svého gynekologa. Nyní se ovšem přestěhovala zpátky, a tak po letech Vernera znovu oslovila a pozvala na skleničku. Ten se podle všeho nechal pozvat, a to hned několikrát.

Pro tato tvrzení však zpěvačka žádné důkazy zřejmě nemá. Mezi jejími kolegy se začalo šuškat, že svým podezřením začíná být posedlá.

Změnila plány

Kvůli němu se totiž podle všeho nedokáže pořádně soustředit na práci. Nic jí nebaví a z ničeho nemá radost. Své aktuální rozpoložení se jí sice stále daří maskovat, ale dlouho už tomu tak nebude. Hodlá dokonce podniknout kroky, aby jí náhodou manžel neutekl za jinou. Kamarádka na ni práskla, že jakmile dostojí všem pracovním závazkům, chystá se do Ameriky a rozhodně ne jenom na pár dní.

Přála by si vzít s sebou i manžela a jejich společnou dcerku Marušku (6).

Jejím přáním totiž podle ní je, aby Maruška chodila do školy právě v Americe a angličtina se stala její druhou rodnou řečí.

O tomto svém přání skoro nikomu neřekla. Původně totiž nejdříve chtěla mít děti dvě, ale když pak zjistila, že druhé dítko se počít nedaří a nedaří, tento svůj plán opustila a svůj cíl zaměřila tímto směrem.

Nikdo však netuší, co by tam dělala. Jejím druhým domovem vždycky bylo Německo, ale tam už kdysi s Vernerem zkoušeli žít a nešlo to. Tak se přestěhovali zpátky do Česka. O jejím plánu však ještě manžel nemá nic vědět, ten by totiž zřejmě s jejím plánem odstěhovat se na delší dobu do zámoří nesouhlasil.

Čeká ji tučná pokuta?

V Česku je totiž velmi uznávaným gynekologem, ale v Americe by si své renomé musel budovat zase od začátku a trvalo by to celá léta. A možná by se mu to ani nikdy nepovedlo. Museli by se tak hodně uskromnit.

Ani Jandová by to tam jako zpěvačka rozhodně neměla jednoduché. To, že se v Americe podařilo prorazit duu Eva (47) a Vašek (65), automaticky neznamená, že by se to podařilo i jí. Ke všemu jen tak odjet nemůže.Kolegové tvrdí, že je v Česku vázána několika pracovními smlouvami, a kdyby od nich ustoupila, musela by podle všeho zaplatit hodně tučnou pokutu.

Je jen stínem svého otce

Jejich přátelé se shodují na tom, že to není první velká krize, kterou musejí řešit.Už jednou se podle všeho chtěli rozejít, a to právě v době, kdy se přestěhovali do Německa. Její manžel se tam nedokázal uchytit a měl to dávat za vinu právě své manželce. Ta tam ovšem zažívala úspěch.

Se svou kapelou hraje v Německu celá léta a publikum ji zbožňuje.Ale protože láska byla silnější než touha po slávě a penězích, vyhověla svému manželovi a vrátili se zpátky.

Ovšem mezi jejími kolegy se proslýchá, že v Česku nikdy nezažila takový úspěch jako v Německu.

Vždy byla považována především za dceru slavného otce, frontmana legendární kapely Olympic Petra Jandy (77). Celý život jde v jeho šlépějích, avšak také v jeho stínu. A nedokáže se z toho vymanit. Proto by zřejmě raději žila v zahraničí.Tam by mohla začít s čistým štítem, úplně odznovu, i za cenu toho, že by se museli na několik let uskromnit.

Vymění zpěv za hereckou kariéru?

Marta Jandová prožívá velmi těžké období a neví, co s tím. Cítí obrovský tlak.Ačkoli nedávno „porotcovala“ v jednom oblíbeném soutěžním pořadu, na slávě jí to příliš nepřidalo. I když věřila v opak. Proto si svým kamarádům posteskla, že se jí tu kariérně příliš nedaří a neví, jak to prolomit.

Proto se podle nejnovějších informací snaží získat hereckou roli a zkusit se uplatnit v tomto oboru. Její kolegové se jí za to ovšem vysmívají. Podle nich totiž nemá pražádné herecké vlohy. Ačkoliv už kdysi v několika seriálech hrála, příliš se neosvědčila, a tak dlouho žádné nabídky nepřišly.

Má ale vlastní talk show, ovšem tolik negativních reakcí, kolik se na ni sneslo po odvysílání prvního dílu, skutečně nečekala. Na sociálních sítích se strhla velká diskuse na téma jejích moderovacích schopností.

Jedni ji odsuzovali, druzí ji bránili. Jedna její kamarádka dokonce prohlásila, že se z toho pár dní těžce vzpamatovávala. Myslela si, že ji negativní komentáře nemohou rozhodit, ale opak byl pravda. Možná i z toho důvodu se cítí tak špatně a manželem odstrkovaná.Potřebuje lásku a pozornost víc než kdy dřív.

Jenže, jak někteří tvrdí, si je někdy, na manželovi vynucuje tak moc, až se vůči ní raději uzavře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...