Nahradila zesnulou moderátorku

Závěrem minulého roku zesnula moderátorka Stanislava Lekešová (†63). Ačkoli v pořadu Sama doma náhrada za ni stále oznámena nebyla, v jiném projektu už ano. V Blízkých setkáních, kde působila s Terezou Kostkovou (43), ji nahradila herečka Adéla Gondíková (46). Jako prvního hosta rozpovídala režiséra Zdeňka Trošku (66).

A jelikož je manželka Jiřího Langmajera (53) úplně jiný typ než Lekešová, patrně se nemusí bát srovnávání.

Také vás může zajímat ...

Otázkou ale je, jestli si ji posluchači oblíbí stejně jako Stanislavu, kterou si mnozí zamilovali tak, že si nedokáží představit, že by ji někdo někdy dokázal nahradit.

O mnoho složitější to ale bezesporu bude mít její budoucí náhrada v pořadu Sama doma. Vždyť mnohé divačky ho sledovaly hlavně kvůli ní..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...