Nahý a jen v botách. Ten se toho nebojí!

Herec Hugh Jackman (51) předvedl svůj pověstný smysl pro humor v nové reklamě na australskou značku bot. Natočil ji totiž kompletně nahý!

Ve spotu se představitel Wolverina oblékl jen do bot a majiteli značky pak vysvětloval, jak se drží jeho pravidla, že nemá nosit nic jiného než jejich značku. Vzal to opravdu doslova, a některé záběry na herce musely být rozčtverečkovány.

Také vás může zajímat ...

Po padesátce je ve skvělé kondici: tímto svalnatým tělem komiksový Wolverine ohromuje svou třiašedesátiletou manželku. S tou je už dlouhá léta, a přesto, že ona je o dvanáct let starší, patří toto manželství k nejstabilnějším v této branži.

Asi by se ale nikdo nezlobil, kdyby takhle Hugh chodil i po ulicích. Tedy zřejmě až na manželku. Přece jen ten zástup slintajících fanynek by ani jejich šťastné manželství nemuselo unést.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...