Nahý Dejdar bláznil a vyhrál!

Strčil do kapsy všechny mladé a dravé borce!

Nejdřív se zdálo, že Martin Dejdar (52) bude ve svém věku sotva stíhat divoké tempo mladých, soutěživých dravců, ale v zábavné show Tvoje tvář všem vytřel zrak! Nejen, že mistrně předvedl milovanou legendu Věru Špinarovou (65), ale v 5.

kole se rozparádil tak, že přikoval divačky k obrazovkám a právem vyhrál! Vystřihl známého showmana z kultovního filmu Láska Nebeská, zhýralého rockera Billyho Macka. A jak si to užíval? „Rocker dobrý, ale vyžilý ne,“ komentoval jasně a stručně svoje vystoupení vyčerpaný herec.

Také vás může zajímat ...
Roli zhýralého rockera si užíval!
Roli zhýralého rockera si užíval!

Svým bláznivým číslem plným svůdných, vlnivých pohybů a správně úchylného svíjení se na parketu tak hravě trumfnul i dravé mlaďochy! Všechny zajímalo jediné! Jestli se po vzoru zhýralého zpěváka nakonec také svlékne úplně donaha! Když se dozvěděl, že ho na konci songu tanečnice svléknou jen di titěrných trenýrek a jeho mužnou chloubu bude zakrývat pouze kytara, byl z toho na prášky.

Pak se ale nechal vyhecovat a vystřihl sólo, které přikovalo k obrazovkám 1,75 milionu diváků!

S čím zase Martin vyrukuje příště?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...