Najde konečně novou lásku?

Zřejmě se stále nesmířila s tím, že ji před časem opustil manžel. Herečka Vanda Hybnerová (50) je sice úspěšná, dostává jednu roli za druhou a v seriálech je pečená vařená, v soukromém životě však tolik štěstí nemá.

Po rozvodu se Sašou Rašilovem (47) měla vztah s mladším přítelem Jakubem Chourou (38). S tím to ale na velkou lásku nevypadá. Po čtyřech letech vztahu se zdá, že už se ani moc nevídají. Hybnerová odmítá s novým partnerem bydlet a na veřejnosti se už dlouho neukázali. Podle přátel totiž Hybnerová vztah neustále zpochybňuje a údajně se s Chourou neustále schází a rozchází.

Také vás může zajímat ...

Má prý obavy z věkového rozdílu i z toho, že ho nikdy nebude milovat jako svého bývalého manžela.

Toho prý často kontaktuje, už kvůli jejich společným dcerám. Ovšem to prý nerada vidí Sašova manželka Lída Němečková (33). Ta údajně na Vandu žárlí. Z toho si ale herečka nic nedělá. Chtěla by snad bývalého zpátky?

NENÍ TO S NÍ LEHKÉ

To by podle jejích kamarádek udělala velkou chybu.S Rašilovem se rozešli už před lety, a pokud mu na ní něco vadilo tehdy, asi se to nezměnilo. Slepovaný vztah také málokdy vydrží. To ostatně ví i Hybnerová. O třináct let mladší Choura byl ještě nedávno po jejím boku na všech akcích. Teď už se podle sousedů neukáže ani u herečky doma. Pokud ho chce prý vidět, musí se sejít v Praze.

Hybnerová se ovšem stará o velké hospodářství a zvířata.Nemůže být často pryč z domova, a to prý Chourovi po čase začalo vadit.

NEUSTÁLÉ HÁDKY A VYČÍTÁNÍ

On si chtěl užívat ruch velkoměsta a chlubit se svou krásnou partnerkou přátelům. Hybnerová ovšem čím dál častěji dávala přednost samotě a zvířatům.Kvůli tomu se údajně partneři často hádali a mockrát se i rozešli. Dlouho bez sebe však údajně nikdy nevydrželi.

CO SI TEĎ POČNE?

S takovým vztahem však Hybnerová nemůže být dlouhodobě spokojená. Prý už se s Chourou rozešla definitivně.Chtěla by prý už nějaké jistoty a u potenciálních partnerů teď hledá hlavně schopnost být jí oporou. Přece jen už si zažila v životě své a nechce určitě už žádné vztahové drama.

Těch si prý užila až dost.Třeba se v jejím okolí nějaký takový muž vyskytuje, ale netroufla si ho oslovit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...