Najdou si k sobě po krizi zase cestu?

V posledních měsících se jim moc nedařilo. Herecká a zároveň manželská dvojice ZLATA ADAMOVSKÁ (61) a PETR ŠTĚPÁNEK (71) si prošla mnoha nepříjemnostmi. Jak to mezi nimi vypadá nyní?

Jejich manželství si prošlo už mnoha karamboly, ale tento trval až podezřele dlouho. Herečka Zlata Adamovská (61) hraje se svým manželem Petrem Štěpánkem (71) v seriálu Ordinace v růžové zahradě, který se řadí mezi jeden z nejúspěšnějších u nás.

Také vás může zajímat ...

Navíc hvězdné honoráře každého z nich mají putovat do jejich společné kasy. A v tom měl být problém. Zlata má být totiž hodně šetřivá a to, že nemohli několik měsíců natáčet, ji mělo tak vyděsit, že údajně udělala rázné škrty v jejich rozpočtu.

Předtím si žili na celkem vysoké noze, hodně cestovali a dopřávali si jenom to nejlepší. Nicméně po nucené pauze museli nejspíš sáhnout do svých úspor. Pečlivě naspořené peníze chtěli určitě využít na něco úplně jiného, ale bohužel se nedalo nic dělat.

Vládne doma pevnou rukou?

U nich doma to má být právě Adamovská, kdo má poslední slovo. Svým temperamentem se netají a taky se nebojí říct, co si myslí, a to klidně i pěkně zostra. To ostatně bylo to, co se na ní Štěpánkovi tak líbilo. Když ale byli nuceni trávit spolu celé dny mezi čtyřmi stěnami, měl nastat problém.

A to, co jeden na druhém bral jako přednost, je mělo začít pořádně štvát. Štěpánek patrně věděl, že je zle, a chtěl tak změnit prostředí, které by jim pomohlo, aby jejich manželství zase bylo takové jako dřív. Adamovská s ním ale neměla souhlasit.

V té době ještě nikdo nevěděl, jak dlouho budou bez práce, a tak o utrácení údajně nechtěla ani slyšet. To ale Petr nedokázal pochopit. Sice zrovna nevydělávali, fi nančně na tom ale nikdy nebyli tak špatně, že by si občas nemohli vyhodit z kopýtka. A proto se začalo spekulovat, že si měl najít jakousi „kamarádku“, která by s ním cestu podnikla.

Vyměnil by ji za jinou?

Ještě v době, kdy se se Zlatou neznal, byl Štěpánek ženatý, a to dokonce dvakrát. Poprvé s herečkou Reginou Rázlovou (73), která do něj byla zamilovaná až po uši. „Moc se mi líbil. Byl to krásný, jemný, něžný muž,“ zavzpomínala.

Jejich láska ale netrvala dlouho. Od jejich svatby uběhlo půl roku a Štěpánek jí stihl být nevěrný s režisérkou Vlastou Janečkovou (†77). Po tomto incidentu se Regina s Petrem rozvedla a on si tak mohl vzít svou novou lásku Vlastu za právoplatnou manželku. Po jejím boku vydržel o dost déle, ani tahle láska ale neměla nevydržet věčně.

Útěchu měl hledat někde jinde

Jeho žena Vlasta na tom nebyla zdravotně dobře. Delší dobu se proslýchalo, že měla problémy s alkoholem. Její závislost měla zajít až tak daleko, že jí Petr zaplatil luxusní sanatorium, kde podstoupila léčbu. Celá situace ho měla velmi ničit.

Vidět milovanou ženu, jak se sama postupně zabíjí, to by nenechalo chladným asi nikoho. V té době se také začalo říkat, že si bolavé srdce léčí po boku Adamovské. Hráli spolu v seriálu a rozuměli si i mimo něj. A jak už se někdy stává, přeskočila mezi nimi jiskra.

Když pak Vlasta v roce 2012 zemřela, byla to právě krásná herečka, která mu byla velkou oporou. Od té doby bez sebe nedali ani ránu a jejich lásku jim každý záviděl. Nemá ale Adamovská strach? I u nich to začalo velmi nevinně, co když najde její muž někoho, kdo mu pro změnu pomůže zapomenout na krizi, kterou měli nedávno mít? To by Zlata asi neunesla.

Pořád ji to bolí

Sama na vlastní kůži poznala, jaké to je, když jí někdo dělá něco za zády, a to tehdy, když se provalila nevěra jejího druhého chotě, publicisty Radka Johna (65). Zpočátku si musela myslet, že je to jenom hodně špatný sen.

Pak ale začala na povrch vyplouvat další fakta. Úlet by možná odpustit dokázala, ovšem to, že si manžel s milenkou pořídí dítě, které bude několik let tajit, to už je opravdu příliš.Takovou situaci by asi nezvládla žádná žena. Není se tedy čemu divit, že ho Zlata úplně odstřihla ze svého života.

Pomůže jim zase společná práce?

Teď to ale vypadá, že se Adamovské a Štěpánkovi začíná blýskat na lepší časy. Karanténa je pryč a manželé zase začínají točit další díly. Díky tomu se začíná opět plnit i jejich pokladna, což herečka jistě velmi ocenila. Navíc jim očividně prospěla i změna prostředí. Snad našli lék na pošramocený vztah a pohoda jim vydrží co nejdéle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...