Napadení mu rozjelo kariéru

Ještě před pár měsíci se herec Vladimír Polívka (31) držel od seriálů dál. Teď je z něj nová posila v oblíbené Slunečné.

A nejen to, hraje i v seriálu Polda a stal se novým moderátorem pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Logicky se tak začínají fanoušci ptát, co za tím stojí? Až nápadně se zájem televizních tvůrců o jeho osobu kryje s událostí z letošního léta.

Také vás může zajímat ...
V seriálu Slunečná má blízko k herečce Evě Burešové.

Tehdy byl totiž Vladimír přepaden, okraden a brutálně zbit. Rázem byl v centru zájmu. A od té doby se nabídky jen hrnou. A je jasné, že je mladý herec rád využije. Obzvlášť v dnešní nejisté situaci je stálý a nezanedbatelný příjem ze seriálu velmi příjemný.

Znovu se tak potvrzuje, že všechno zlé je pro něco dobré. Kdo ví, jestli by se Polívka k takovým rolím vůbec dostal, kdyby tehdy v noci došel z hospody domů bezpečně a v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama