Napadl řidiče, tak skončil za mřížemi

Hollywoodská hvězda a lamač ženských srdcí Alec Baldwin (60) si zadělal na pěkný průšvih. Dokonce ho kvůli tomu zatkla policie a to na celé dvě hodiny. Herec si totiž chtěl v newyorské čtvrti vynutit parkování.

a domníval se, že mu jako známé osobnosti všechno projde. Jenže když na místo, na které se snažil zaparkovat, zajel někdo hbitější, vyvolal pořádný spor. S řidičem druhého auta se bez váhání na ulici pohádal a všechno se nakonec změnilo v incident, při kterém se aktéři nebáli použít pěsti.

Také vás může zajímat ...

Baldwinův sok skončil s bolestí čelisti v nemocnici. Herce následně policie zatkla a rozhodně měl co vysvětlovat. Navíc ho na konci listopadu čeká soud, takže kdo ví, jakou dohru ještě Baldwinův razantní styl parkování bude mít.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama