Naprášil, na jaký sex nikdy nezapomene!

O tom, že byl zpěvák Dalibor Janda (65) vždy v obležení svých fanynek, si netroufá nikdo pochybovat. Zpěvákova manželka Jiřina (60) má za ty roky se zástupy obdivovatelek u jejich branky svatozář. „Manželce se jich mnohdy zželelo, tak je pozvala dál na kávu,“ šokoval nakonec Dalibor.

Také vás může zajímat ...

Jeho začátky ale nebyly vůbec jednoduché. Když například vyrazil se svou první slečnou na odlehlou louku s tím, že se budou oddávat milostným hrátkám, začal nejprve přírodopisnou přednáškou o dravcích a hvězdách.

A než se k něčemu vůbec dostal, přišel šok. „Oči jsem měl najednou červené a oteklé. Během chvilky mi opuchnul i nos. Kýchl jsem snad stokrát po sobě,“ líčí zážitek s nedalekým kombajnem lamač dívčích srdcí. Byly totiž zrovna žně! První láska ho tak naložila do auta, odvezla domů a už se nikdy neukázala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...