Náročná léčba je pro ni utrpením

Golfovy turnaj

Vleklé problémy s páteří přinutily Janu Šulcovou (71), aby se svěřila do péče boromejek v klášteře. „Páteřní kanálek se mi seschl, jako když zmáčknete houbičku na nádobí,“ popisovala herečka své problémy.

Jakákoli další operace je podle jejích slov zcela vyloučená a jedinou úlevu pro ni představují speciální cviky, které si hvězda filmu S tebou mě baví svět nesmírně pochvaluje. Přiznává, že ji v klášteře sestřičky zbavily těch nejhorších bolestí.

Také vás může zajímat ...

Jenže jak se její stav zlepšuje, začíná herečka vystrkovat růžky a nejraději by ze zařízení utekla domů. Může už totiž sama chodit, což v ní přiživuje naději, že by se mohla brzy zase vrátit k hraní, které tolik miluje.

Šulcová teď musí počkat na rozhodnutí ošetřujícího lékaře, věří však, že se domů dostane už co nevidět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...