Narostlo mu sebevědomí

Otcovství v pozdějším věku ho pořádně změnilo. Tatam je ten seriózní zamyšlený herec. Miroslav Etzler (55) evidentně po narození syna Samuela (2) dostal nový smysl života.

A to očividně v mnoha směrech. Nejenže se těší na každý nový den, ale vrhl se po hlavě také do vaření. A to tak, že se sám pasoval na jednoho z nejlepších kuchařů na světě!

Také vás může zajímat ...

Dokonce o sobě tvrdí, že je slušný herec, jídlo ale dokáže vytvořit vždy tak vynikající a dokonalé, s vyváženou chutí, až sám nevěří, jak je šikovný.

To ale není zdaleka všechno. Když totiž dovaří, je jakákoli kuchyň vždy perfektně uklizená, a to tak, že by asi nikdo nepoznal, že v ní zrovna někdo něco kuchtil.

Pokud by si někdo myslel, že se herec snažil jenom žertovat, hod-ně by se mýlil. Myslí to totiž smrtelně vážně!

Terčem posměchu?

A jak to tak vypadá, jeho chování se pořádně znelíbilo jeho fanouškům. Těm místo toho, aby ocenili jeho nový um, přijde všechno víc než směšné.

Vadí jim také, že se herec chová jako kdyby mu bylo ještě „náct“. Brzy by tak mohla bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě přijít o všechny své příznivce. A to by asi zrovna nechtěl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...