Narozeninový mejdan u Vondráčkové!

Jakési opožděné kulatiny slavila zpěvačka Helena Vondráčková (70), ke které se slétly veličiny českého šoubyznysu, které na konci června nemohly na její velké mecheche na Karlštejně.

Na její hausbót na Slapech tak vystavili svá těla slunci a žáru grilu Karel Gott (77), Jiřina Bohdalová (86) a Jitka Zelenková (67). Božský Karel, který se dostavil s manželkou Ivanou (41) přivezl Heleně vzácnou bižuterii, náramek od Swarowskiho, zatímco Jiřina, jež přijela se svým miliardářem Lubomírem Fockem (62) se vytáhla paštičkami, patrně vlastnoručně vyrobenými.

Zatímco grilované steaky voněly vůkol, dostal na nějakou dobu kormidlo do rukou i Karel Gott. „Byla to plavba, na kterou se nezapomíná,“ podotkl Mistr.

A vzhledem k tomu, že loď udržel na hladině, i úspěšná plavba.

Také vás může zajímat ...

lod_FB_Gott

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...