Narozeniny jí kazil pláč

Vědomí plynoucího času a ubíhajícího života vneslo záplavu splínu a smutku do oslavy pětadvacátých narozenin herečky bojující ze zákeřnou nemocí.

Anna Slováčková, milá sestřička Radka z Ordinace v růžové zahradě, která dosud působila i přes prožívané utrpení jako žena, která se k rakovině postavila čelem a s otevřeným hledím beze strachu, otevřeně přiznala, že beznaději a žalu propadá i ona.

Také vás může zajímat ...

Bývá na tom psychicky špatně. Jen profesionální přístup ji zřejmě nutí, aby se na veřejnosti tvářila, že má pro strach uděláno. „Nenechte se zmást, možná zním silně, ale uvnitř jsem hodně rozbitá a dokážu probrečet celé hodiny i dny,“ přiznává dcera herečky Dagmar Patrasové (64) a hudebníka Felixe Slováčka (77).

I přes své vyčerpání má Anička pro všechny upřímný vzkaz: Važte si každého dne a žijte ho, jako by to byl ten poslední!“ Odpovědí jí byla okamžitá reakce jejích fanoušků i kolegyň, které jí přejí aby se brzy uzdravila. Anna nyní podstupuje chemoterapii pomocí prášků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...