Nárožný si užíval s nahatou divou!

Seděl po boku nahé krásky. Herec Petr Nárožný (80) je většinou lidí vnímaný spíše jako mrzout, přesto se ale dokáže pořádně odvázat. Svým kamarádům se svěřil, že by si rád splnil svůj velký sen, a to vyfotit se ve společnosti krásné nahé ženou.

Také vás může zajímat ...

Když se o tom dozvěděl umělecký fotograf Jakub Ludvík (48), rozhodl se, že herci jeho přání splní. „Modelka se svlékla, on se posadil na křeslo vedle ní a byl úplně nadšený, rozplýval se a měl velkou radost. Pak mi řekl, že kdyby to ale věděl, tak by býval nepřišel, protože by se styděl,“ prozradil fotograf.

Ten byl z celého projektu nadšený, protože to vyšlo přesně podle plánu. Nárožnému se nakonec fotografie natolik líbily, že si ihned několik kusů zakoupil přímo na místě. Otázkou je, na co mu budou doma vyvěšené fotografie nahé modelky? A jaké další sny si ještě bude chtít splnit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama