Nasadí jí parohy a uteče za jinou?

Coby sympatická sestřička Markéta Vorlová z Ordinace v růžové zahradě bývala Jitka Čvančarová (41) jako proutek. Ostatně do právě takové se před lety zakoukal i její manžel Petr Čadek (40). A není divu, Jitka byla ve své době sex symbolem a toužil po ní nejeden muž.

Jenže tyhle časy vzala voda a herečka je snad rok od roku více baculatější. Asi pro žádnou ženu by nebylo příjemné kdyby se její kilogramy navíc probíraly na předních stránkách časopisů. Novináři ji mnohdy titulovali jako balon, vzducholoď a podobně nevkusnými výrazy, které mají podtrhnout fakt, že jenom kyne.

Také vás může zajímat ...

Něco takového nebylo příjemné jejímu partnerovi tehdy a ani dnes z toho není nadšený. Ve své profesi je totiž obklopen krásnými mladými a štíhlými ženami. Nikdy se o žádnou z nich nezajímal jinak než po pracovní stránce, přesto mají něco, co se mu velmi líbí.

Úzký pas a štíhlé tělo. A podle očitých svědectví od lidí z jeho blízkého okolí by byl nesmírně rád, kdyby jeho žena začala se svou neforemnou postavou něco dělat. Je to logické, kterému chlapovi by se líbilo, kdyby jeho kdysi krásná a štíhlá žena byla nyní terčem posměchu?

Proslýchá se, že stejně jako před lety, dal i nyní Čadek své ženě nůž na krk a chce po ní, aby se dala dohromady.

Pravděpodobně to bude jediná šance, jak by se jejich manželství dalo ještě zachránit..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...