Našel si partner milenku?

Vposledních dnech svého snoubence nepoznává. Jedna z hvězd seriálu Modrý kód Sandra Nováková (38) se ještě nedávno chlubila zásnubním prstýnkem, který jí na prst navlékl dlouholetý partner Vojtěch Moravec (33).

Co se ale týče svatby, věci se vůbec neženou kupředu, což Sandru znervózňuje. Jakmile s tím za přítelem přijde, ten se tváří, že o nic nejde, někdy ji má dokonce i ignorovat.

Také vás může zajímat ...

Herečce se poslední dobou moc nedaří

Novákovou to samozřejmě trápí, protože by zanedlouho ráda znovu otěhotněla.Přece jenom už jí pomalu, ale jistě táhne na čtyřicet a ráda by synovi pořídila sourozence.

Ovšem není si ani trochu jistá, jak to vidí její snoubenec a zda jsou vůbec na stejné vlně. Co stojí za jeho podivným chováním? Spekuluje se, že se má Moravec stýkat s jakousi neznámou ženou. Mohla by to snad být jeho milenka?

Není to prokázané, může jít klidně jen o nějakou kolegyni či obchodní partnerku. Ale proč by s ní trávil tolik času?

Sandru zřejmě ani nenapadlo, že by jí mohl být nevěrný, ale teď po něm bude asi chtít vysvětlení. Snad ale nakonec všechno dobře dopadne a dočká se svatby i dítěte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...