Našel si partner mladou milenku?

Byla to láska na první pohled a trvá dodnes. Kolem Jany Strykové (41) příliš divokých spekulací nekoluje.

Je to nekonfliktní osoba a má pověst morálně zodpovědné a inteligentní ženy, která nemá potřebu vytvářet skandály.

Také vás může zajímat ...

Jeden velký ji ovšem možná ale nakonec přece jen nemine. Co když se svým partnerem Matějem Matuškou (40) není ve skutečnosti tak šťastná, jak tvrdí?

Do všeho se vrhala po hlavě

Málokdo ví, že v dětství a dospívání byla velmi divoká. Byla to v pravém slova smyslu rebelka a sama tvrdí, že to s ní maminka neměla vůbec jednoduché.

Stříhala si vlasy, jak se jí zlíbilo, nosila především černou barvu oblečení a dělala si, co se jí zachtělo. Ještě hůř se začala chovat, když se rodiče rozvedli.

Bydlela s maminkou a často měnily místo bydliště. Také neustále střídala školy. Když byla starší, rozhodla se, že bude bydlet sama.

Občas si něco pronajala, sem tam spala u kamarádů nebo třeba u cizince, který ji u sebe nechal bydlet za to, že se mu bude v jeho nepřítomnosti starat o kočku a zalévat kytky.

Peněz nazbyt také nikdy neměla, proto se živila všelijak. Uklízela, dělala servírku, vybírala modelky, doučovala, hlídala děti a také provázela turisty Prahou.

Zkrátka to byla světem protřelá dívka, která si v každé situaci uměla poradit. Bohužel však bylo její mládí poznamenáno mnohačetnými neshodami s otcem.

Janu uměl údajně pěkně rozčílit. I když ho milovala, nedokázala mu to dát najevo a on jí také ne. Právě vztah s otcem nejspíš ovlivnil i všechny její budoucí románky s muži.

Tragédie, která jí obrátila život vzhůru nohama

Příliš pozdě zjistila, že by ráda vztah s otcem urovnala. Chtěla si s ním promluvit a zjistit, co se mezi nimi stalo, že se sobě navzájem tak moc odcizili. Jenže to nestihla.

Den před Štědrým dnem ho totiž ve tmě a sněhové vánici srazilo policejní auto. Po pěti hodinách strávených v nemocnici nakonec na Štědrý den zemřel.

Stalo se to před patnácti lety, ale herečka na tuto tragickou událost nikdy v životě nezapomene. Od té doby se její vztah k mužům značně proměnil.

Dříve si chtěla především užívat a nevázat se. Když ale tatínek zemřel, najednou bylo všechno jinak. Chtěla si najít vážný vztah, někoho, kdo by jí ztraceného otce nahradil a koho by bezmezně milovala.

Bouřlivý románek zničil alkohol

Bohužel se ovšem zamilovala do nepravého. Její první velkou láskou byl kolega Matěj Hádek (44), ale byl to velmi bouřlivý vztah.

Provázely ho divoké večírky, alkohol a drsné hádky. Matěj údajně pil víc, než je zdrávo, a právě kvůli tomu se v jednom kuse rozcházeli. Ale zase se dávali dohromady.

Přátelé i kolegové z nich byli naprosto zoufalí. Sami tvrdí, že ačkoli je Hádek starší než Stryková, vždycky to byl on, kdo se choval jako dítě a nedokázal se ze svých chyb poučit.

A tak se nakonec rozešli definitivně. Pro herečku to bylo náročné, jako když s Hádkem chodila. Nakonec však potkala režiséra Jakuba Sommera (44) a provdala se za něj.

Ovšem ani tentokrát to nevyšlo. Po pár měsících se rozvedli a Stryková tvrdila, že je to nejspíš její vina, neboť je příliš konfliktní.

Navíc chtěla někoho, kdo ji bude brát jako sobě rovnou, ale to se prý nestalo. Nakonec se zakoukala do Matěje Matušky, ale problém byl v tom, že byl zadaný.

Přebrala muže jiné ženě

Nikdo ji ale nepovažoval za mrchu, která chce přebrat chlapa jiné ženě. Naopak jí štěstí všichni přáli. A tak Matuška svou přítelkyni opustil, aby mohl být se Strykovou.

Jejich vztah byl natolik pevný, že se rozhodli založit rodinu a počali syna Jáchyma (6). Kdysi se ovšem herečka nechala slyšet, že by ráda porodila ještě aspoň jedno dítko, avšak dodnes k tomu nedošlo.

Buď si to rozmyslela a je šťastná, tak jak je to teď, anebo ji k tomu donutily jiné okolnosti.

Hodně se za poslední měsíce změnila

V posledních měsících se Stryková objevuje na veřejnosti buď sama, anebo vůbec. Někteří ji obhajují tím, že oba mají s Matuškou spoustu práce, ale jiní tvrdí, že se na začátku roku mezi nimi něco stalo.

Říká se, že Matuška ji požádal o ruku a ona ho odmítla s tím, že už jednu svatbu měla a nevyšlo to, a protože je pověrčivá, do další se už nehrne.

Jenže Matuška to měl brát jako velkou urážku a zklamání. Od té doby proto údajně jejich vztah značně ochladl.

Stryková sice na veřejnosti nedává nic najevo, ale to, že je smutná a bojí se, co bude dál, prý poznali i její kolegové, kteří společně s ní natáčejí oblíbený seriál Slunečná. Vždycky byla veselá kopa a působila hodně bezstarostně.

Spolu, nebo každý sám?

Měl si totiž najít jinou partnerku. Už kdysi to udělal, když odešel od své expartnerky ke Strykové, proto není vyloučeno, že by to mohl udělat znovu.

Pro Strykovou by to ovšem znamenalo další velkou ránu, kterou by jí osud uštědřil. Vždy se snažila pro svou rodinu udělat maximum.

Jana je ale velmi silná žena, která si po-radí úplně se vším. A pokud by chtěla mít další děti, ještě má spoustu času se rozhodnout podle sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...