Našel svoji lásku?

Oblíbený bavič Jiří Lábus (69) nedávno promluvil o tom, jak to má s vánočními svátky. Dárky prý většinou kupuje na poslední chvíli, jelikož dřív na to kvůli práci nemá čas. Jenomže letos to podle všeho bude zcela jinak.

Jiří nebude kupovat dárečky jen rodinným příslušníkům a kamarádům, ale i své několikatýdenní známosti. Jeho život totiž rozzářila nová láska. Lábus je ohledně své přítelkyně velmi tajemný. Není divu, zřejmě ji nechce hned veřejně představovat, aby se třeba najednou velké slávy nelekla.

Také vás může zajímat ...

Chtějí si nejprve užít nějaký čas v soukromí a navzájem se sbližovat a poznávat. Navíc se proslýchá, že má jít o čerstvou známost, a sám Lábus neví, zda jeho nová partnerka snese jeho pracovní vytížení.

Budeme držet palce, aby se mu v jeho novém vztahu dařilo a aby byl se svou partnerkou šťastný. Přece jenom si to po letech samoty zaslouží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...