Naskočí do seriálu

Momentálně ho můžete vídat jako moderátora pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Nicméně herec Vladimír Polívka (31) má v rukávu další lukrativní kšeft.

Jeho hvězda začíná pomalu, ale jistě stoupat vzhůru

Také vás může zajímat ...

Má totiž naskočit do oblíbeného seriálu Slunečná, kde bude hrát lamače dívčích srdcí Lukáše. Bude to konkurent oblíbeného Janka v podání Marka Lambory (25). Prozradil však, že se v seriálu dlouho nezdrží, a docela ho to mrzelo.

Touží po dalších nabídkách

„Domluvili jsme se na časově ohraničené sérii, neměl bych tam být až do konce, jak to u nekonečných seriálů bývá,“ pronesl Polívka. Tím pádem prozradil i to, že Slunečná bude na obrazovkách ještě hodně dlouhou dobu.

Možná i proto mu je líto, že se tam nezdrží déle. Nicméně doufá, že i když se tam jen mihne, dostanou se k němu další zajímavé nabídky. Hraje především v divadle a rád by se víc objevoval i v televizi. Role moderátora ve Tváři je sice skvělá, ale Vladimír se považuje především za herce.

Dá se ale předpokládat, že se brzy stane velkou hvězdou a všechno mu vyjde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...