Našla elixír mládí?

Diváci, kteří znají herečku Janu Švandovou (73) mimo jiné z nekonečného seriálu Ulice se nestačí divit, jak to dělá, že i ses sedmi křížky na krku vypadá tak dobře.

Také vás může zajímat ...

Dříve než ji člověk začne podezřívat ze spolku s ďáblem, může se inspirovat její metodou. „Člověk by se neměl nikdy litovat, obzvlášť ve staří. Neměl by myslet na to, že je mu tolik, kolik mu je. Měl by se ze života radovat a užívat si ho,“ říká Švandová, která se toho drží beze zbytku a na všem hledá pozitivní stránku.

Herečka rozhodně na sedmdesát let nevypadá

Dokonce i na momentální karanténě, kdy nemůže hrát milované divadlo. Díky tomu se jí ale aspoň podařilo věnovat se naplno svým vnučkám, na které za normálních okolností nemá mnoho času. Sama o sobě říká, že není typická babička, která by měla volné víkendy na hlídání. Kombinace toho všeho znamená, že Jana opravdu jako by zapomněla stárnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama