Našla konečně pravého chlapa

Ačkoli se neustále spekulovalo o tom, že hvězda Modrého kódu, Marika Procházková (44), randila se svými seriálovými kolegy Václavem Šandou (30) nebo třeba Václavem Svobodou (55), žádný dlouhodobý vztah prý neměla.

Na podzim herečka oslaví pětačtyřicáté narozeniny, je svobodná a bezdětná, nikdo by se tak nedivil, kdyby se rozhodla konečně usadit a založit rodinu. Navíc se jí podle všeho podařilo ulovit novou známost, čímž se její šance značně zvyšují.

Také vás může zajímat ...

O partnerovi ale zatím Marika mluvit nechce, a dokonce se s ním ani příliš neukazuje na veřejnosti, nejspíš by nerada něco zakřikla. Nebo se možná bojí, aby její drahou polovičku nezaskočili novináři a zájem o ni.

Viděni byli jen párkrát při večerní procházce. Zlí jazykové ovšem tvrdí, že Procházková žije až příliš dlouho sama na to, aby si zvykla na život ve dvou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...