Našla konečně toho pravého?

Za poslední měsíce vystřídala bývalá modelka Agáta Hanychová (35) několik partnerů, které označovala pomalu za lásky svého života.

Poslední známosti za moc nestály

Také vás může zajímat ...

Vztahy však skončily rozchodem. Před pár dny se na svých sociálních sítích znovu pochlubila svým novým úlovkem.

Se sympatickým producentem Tomášem se zvěčnila na jakési zahrádce u stolku a vypadala velmi zamilovaně. Její fanoušky nepřekvapilo, že má zase někoho nového. Už si zvykli.

Nicméně nového přítele jí chválili. Podle nich vypadá konečně slibně a mohl by za něco stát. Ale to je zatím otázka budoucnosti.

Vyjde jim to?

Jak se s Tomášem Agáta seznámila, nikdo neví. Není to zrovna ostřílená tvář ze světa showbyznsu. Spíš to vypadá, že je to nějaký její starý známý.

Koneckonců, její éra slavných mužů už asi skončila, v minulosti jich už měla dost a nikdy jí to nepřineslo štěstí.

Její nejbližší mají z její nové lásky radost a přejí Agátě, aby už měla konečně v někom oporu a hlavně aby měla klid. To ale nehrozí, rozvod s Jakubem Prachařem (37) není ještě na pořadu dne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...