Našla konečně toho pravého?

Těžko říct, čím to je, že má Eva Burešová (27) takovou smůlu na partnery. Mnohokrát se už spálila, a přesto hledání toho pravého stále nevzdala. Až teď se zdá, že jí osud přeje…

Příležitostí k seznámení údajně Eva Burešová (27) mnoho nemá. Ostatně není se co divit, když zrovna netočí, stará se o svého syna Nathaniela (3). Na výchovu chlapečka zůstala herečka sama poté, co se ozešla s otcem dítěte, Michaelem Krásným (36).

Také vás může zajímat ...

Od té doby měla mít hned několik vztahů, které ale brzy skončily. Dopadl tak i poslední románek s tanečníkem Matyášem Adamcem (21), přestože o něm Eva říkala, že je na svůj věk velmi vyzrálý a má zajímavé názory. Pro rodinný život to ale asi nebylo dost. Burešová by potřebovala zralého muže, který je připravený na otcovství a vážný vztah.

Takový se nehledá lehko, zdá se ale, že při vší své smůle měla štěstí. V show Tvoje tvář má známý hlas se potkala s kontroverzním šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33). Prý jejímu kouzlu okamžitě propadl a nehnul se od ní na krok. Burešovou dokonce prý doprovází na natáčení a tráví spolu volný čas. Jejich vzájemné sympatie jsou zřejmé.

Šéfkuchař je o šest let starší a podle všeho je přesně Eviným typem. Navíc oba spojuje nevydařený vztah s rodičem jejich dítěte. Přemek má dceru Stellu (6), kterou vídá méně, než by chtěl, protože žije s maminkou v Brně. Mohl by synovi herečky být skvělým parťákem. Kromě dětí spojuje Evu a Přemka i vášeň pro hudbu a dobré jídlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama