Našla Lucie Bílá ve svém milenci novou rodinu?

Myslí to s ním asi naprosto vážně! Jak jinak se dá vysvětlit to, že se zpěvačka Lucie Bílá (51) rozhodla vydat na návštěvu do daleké Ostravy za rodinou svého nového mladého kolouška Radka Filipiho (33)? „Radka miluje celé mé okolí.

Také vás může zajímat ...

A já jsem zase šťastná za jeho maminku a dva bratry,“ svěřila se Lucka, která tak po nedávné smrti své milované maminky Hany Zaňákové (+76) prý v té jeho našla i svou novou rodinu. Všechno potvrdil soused Radkovi maminky, který prý viděl známou zpěvačku nakupovat v nedalekém obchodě, kde v obyčejném paneláku Radkova maminka bydlí.

Snaží se zaplnit prázdné místo v srdci.
Snaží se zaplnit prázdné místo v srdci.

Dvoumetrový mladík si už své představení se u Lucčiny rodiny odbyl ještě než se nastěhoval do její luxusní vily v Otvovicích. Chce se náš „národní poklad“, jak svalovec Lucii nazývá, touhle návštěvou příbuzných snad ujistit, že má Radek svou minulost uzavřenou a nehrozí tak žádná další překvapení?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...