Našla si hvězda Ordinace Zounar novou lásku?

Oblíbený český herec Martin Zounar (50), který je známý především z televizních obrazovek jako nezapomenutelný a nezaměnitelný doktor Bobo Švarc z Ordinace v růžové zahradě 2 je zamilovaný až po uši. Kdo je jeho nový objev?

„Ano, po tak dlouhé době jsem potkal Pavlínku a trávím s ní čas,“ uvedl na pravou míru sám herec a hned dodal, že se k němu zatím nikdo nenastěhoval. Své nové lásce už však stihl se vší důvěrou dát klíč od své vilky v Slivenci. Jak to ale je s jeho seriálovou kolegyní Betkou Stankovou (38), se kterou budili dojem zamilovaného páru showbyznysu?

Šlo snad pouze o reklamní tah kvůli seriálu Přístav, ve kterém hrají mileneckou dvojici?

Také vás může zajímat ...

Randí s vdanou ženskou!

Zdálo by se, že nic nebrání společnému vztahu, ale má to přece jen jeden háček. Zatímco Martin má své závazky s bývalou partnerkou produkční Simonou Brdíčkovou (39) úplně vyřešené, neznámá Pavlínka, jak jí sám Martin láskyplně nazývá, je stále ještě vdanou paní a matkou dvou dětí.

Převládnou v ní nakonec mateřské sklony nebo se nechá přemluvit do romantického dobrodružství se seriálovou celebritou? „Stále bydlí v Berouně s manželem a když jsme se seznámili, tak jejich desetiletý vztah nebyl už v tom nejlepším stavu,“ dušuje se Martin. Postarší fyzioterapeutka má tak pořád na vybranou a známý šoumen rozhodně netlačí nijak na pilu.

K jejich první společné schůzce totiž došlo až dlouhé čtyři měsíce po tom, co se poprvé potkali na rehabilitaci v berounské nemocnici.

Co nakonec rozsekne tuhle zapeklitou situaci?

Alkohol ho připravil o řidičák

Ještě, že už je aspoň Martin zase plně pojízdný a může tak za svým objevem pravidelně dojíždět. Auto mu sice stálo netknuté před domem, ale herec měl tři měsíce zabavený řidičský průkaz, za řízení v opilosti. Aby toho nebylo málo řešil tak trable s alkoholem, který mu dělal vždycky trochu problémy. „Mrzí mě to, lenost prostě zvítězila.

Prostě jsem pitomej, myslel jsem si, že mi to projde,“ popisuje herec svou třistametrovou jízdu se skleničkou v krvi do nedalekého obchodu. Bez papírů na řízení by se aspoň donutil chodit pěšky a shodit pár kil, kterého ho samotného trápí.

Není právě tohle jedna z podmínek Pavlínky k budoucímu soužití?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...