Našla si milence?

Už se dlouho šušká o tom, že to v manželství Dany Morávkové (48) a Petra Maláska (56) pěkně drhne. Chvíli se říkalo, že je nevěrný on jí, ale teď to vypadá, že to může být přesně naopak.

Národem milovaná herečka, kterou už léta vídáme v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 patří ke krásným ženám, i když už před nějakým pátkem odrostla dívčímu věku. S přihlédnutím k její smyslnosti lze těžko uvěřit, že by za dvacet čtyři let manželství se známým hudebníkem a skladatelem neměla Dana Morávková žádného ctitele, který by se jí nedvořil, byť jen ve vší počestnosti.

Také vás může zajímat ...

Při její pečlivě budované image dokonalé rodinné pohody a domácího štěstí se jí však vždy podařilo utajit vše, co chtěla, takže na veřejnost unikaly pouhé spekulace a dohady. Poslední dobou však začala výrazně měnit svůj životní styl, což v překladu může znamenat dvojí. Buď nemoc, nebo novou lásku, které se chce zalíbit stůj co stůj.

Kvůli komu to dělá?

Že by byla Morávková vážně nemocná, o tom máme silné pochyby, zbývá tedy jediné: V jejím životě se objevil nový muž. Pokud je to tak, herečka dělá psí kusy, aby se kvůli němu udržela v té nejlepší formě a zpomalila stárnutí na maximum. „Pravidelně chodím na infuze vitaminu C. A hlavně se ráda směju,“ prozradila svůj recept.

Dále začala používat kosmetiku jen z nejčistších přírodních ingrediencí, dokonce se stala tváří jedné z velice drahých značek. Na jejím kosmetickém stolku nikdy nesmějí chybět denní i noční krémy, různé masky a speciální krémy na vrásky kolem očí. „Také se snažím chodit pravidelně jednou za měsíc na kosmetiku. Ráda si dopřeji i ošetření těla.

Třeba na zábal z tropického ovoce, který hydratuje, vyhlazuje vrásky a vyživuje, nedám dopustit,“ přiznala herečka.

Zajímavé prohlášení

Ruku na srdce, kdo z nás obětuje pro svůj vzhled tolik času a peněz? Danu média podezřívala dokonce i z plastických operací, což ale vyvrátila, tudíž těžko říci, zda je opravdu nepodstupuje, či je chce jen zapírat.

Její oblíbený kosmetický salon vydal toto prohlášení: „Paní Morávková naši kliniku navštěvuje poměrně často a využívá především drobné dermatologické zákroky a trvalou epilaci.“

Zatloukat, zatloukat a…

Ať tak či onak, náhlá intenzivní údržba dává tušit, že se mezi manželi něco děje. Vzhledem k pověsti Dany Morávkové lze však těžko uvěřit, že by riskovala rozpad své stabilní rodiny. Vždyť druhý tak dokonalý pár by se v českém showbussinesu hledal jen velmi těžko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...