Našla si milence?

Fanoušci si mysleli, že svému dlouholetému partnerovi zahýbá. Tereza Bebarová (45) před pár dny na sociálních sítích zveřejnila fotku, na které zachytila mladého muže, jak umývá nádobí v její kuchyni.

A tak samozřejmě všichni chtěli vědět, o koho jde. Herečka ale zůstala dlouho tajemná. Až pak uvedla, že je to muž, kterému koronavirová pandemie vzala práci.

Také vás může zajímat ...

A protože jí ho bylo líto, rozhodla se ho zaměstnat. Toto vysvětlení však mnohé zarazilo. Copak si k sobě vezme úplně cizího člověka? A co o něm vůbec ví? S tím si však Bebarová rozhodně hlavu neláme.

Je ráda, že udělala dobrý skutek. Sama údajně nemá na domácí práce čas, a tak je ráda, že jí někdo s žehlením, vysáváním, vařením a dalšími povinnostmi pomůže.

Nechala se slyšet, že u ní onen mladý muž zůstane tak dlouho, dokud si nenajde jinou práci. Možná to ale nakonec dopadne tak, že už od Terezy nebude chtít odejít nikdy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama