Našla si náhradu za zesnulého manžela?

Už devět měsíců je její život jako jedna velká noční můra. Ivana Gottová (44) si nejspíš nikdy nedokázala představit, co se strhne, až její milovaný manžel Karel Gott (†80) zemře. Když se tak stalo, naprosto všechno se jí obrátilo vzhůru nohama.

A bohužel je to čím dál horší. Své soukromí se ale snaží držet pevně pod pokličkou a neposkytuje ani žádné rozhovory. K veřejnosti mluví jen přes svou mluvčí Anetu Stolzovou (38).

Také vás může zajímat ...

Bohužel neuplyne týden, aby se nedostala do potyčky s nejstarší dcerou svého manžela Dominikou Gottovou (47). Slavíkovi příznivce ale zajímá i to, zda žije sama, nebo už si za zesnulého muže našla náhradu. Její okolí má však jasno.

Čím ji Dominika tak rozčílila?

Když Gott zemřel, veškerá zdvořilost mezi Ivanou a Dominikou šla stranou. Ivanka se s ní sice snažila vyjít a pomáhat jí ve chvílích, kdy to nejvíc potřebovala, veškerá snaha ale přišla vniveč. Dominika totiž svou macechu očividně nenávidí, protože veškerý majetek její otec nechal ještě před svou smrtí přepsat na Ivanu a jejich dvě dcerky.

Ovšem nevraživost má podle mnohých mnohem hlubší kořeny. Dominika údajně vždycky Ivance záviděla, že má veškerou otcovu pozornost a ona nemá nic. Jenže si za to nejspíš může sama. Odstěhovala se do Finska a se svým manželem Timem Tolkkim (54) jezdila do Česka jen výjimečně, a to údajně i v době, kdy už byl její tatínek nemocný a nemohl si dovolit cestovat.

Když pak začala mít kvůli muži psychické problémy a brala spoustu prášků na uklidnění, volala svému otci, aby jí pomohl. Ten ale nic nezmohl, přesto se alespoň snažil zaplatit jí léčbu. Zato Ivana zuřila, protože měla za to, že ho Dominika zbytečně straší a jeho zdraví se pak vždy zhorší.

Přesto se snažily na sebe nikdy na veřejnosti neházet špínu. Obě ženy se držely na uzdě, aby Gott netrpěl tím, že se jeho milované hádají. Před pár měsíci ovšem vše vyvrcholilo tím, když se Dominika dohodla za Ivaninými zády s novináři a vydala knížku vzpomínek na svého otce.

Jádrem sváru jsou peníze?

To zřejmě Ivanku vytočilo doběla. Stejně tak ji naštval i fakt, že Dominika nedorazila k otcovu hrobu na pražských Malvazinkách na počest jeho nedožitých jedenaosmdesátých narozenin, ačkoli ji k tomu měla několikrát vybízet.

Tisková mluvčí Gottových nakonec vydala prohlášení, že Dominika nechtěla mít s uctěním památky svého otce vůbec nic společného a ani se o tuto pietní událost nezajímala. To však zase Dominika považuje za lživé tvrzení, a tak se do Ivanky opět tvrdě obula.

Ženy spolu proto vzájemně komunikují jen a pouze přes média. Osobně se údajně už pár měsíců neviděly. Navíc stále ještě podle jejich společných známých není vyřešené dědictví. Dominika si nejspíš myslí, že může dostat víc, než z otcovy závěti vyplývá.

Peníze by totiž potřebovala jako sůl. Zřejmě ale bude mít smůlu. V tomto ohledu totiž nemá Dominika moc šancí. A nejspíš si to tak přál i sám Gott.

Tají nového milence?

Celý národ navíc stojí při Ivance. Tedy prozatím. Brzy se ale možná všechno změní. Nedávno se totiž objevila informace o tom, že má Gottová novou známost. A ta už má trvat už několik dlouhých měsíců.

Má jít o podnikatele ruského původu Leona Tsoukernika (46), u kterého se skrývala ode dne, kdy její manžel zemřel. Tehdy hledala úkryt jinde než na Bertramce, která byla obležená fanoušky a médii. Problém je ovšem v tom, že Tsoukernik je ženatý.

S Ivanou se navíc na veřejnosti nikdy neukázal, proto se na jejich údajný vztah objevují dosti rozporuplné názory. S podnikatelem se ale měla od Gottovy smrti vidět hned několikrát. Proč, to ale zůstává utajeno.

Pravda také je, že byli Tsoukernik s Gottem dobří přátelé. A Leon tak nejspíš chce jen Ivanku chránit před veřejností a médii. Je tu však i druhá varianta, kde má být bohatý podnikatel pouhou zástěrkou, aby utajila nového partnera.

Toho měla poznat už v době, kdy ještě žila a pracovala v Americe. Už tehdy měli být milenci, ale když potkala Gotta, okamžitě se rozešli. Když ale nyní zůstala sama, je možné, že se k němu vrátila a plánuje se i se svými dcerami do Ameriky zase odstěhovat.

Mizí a nikdo neví kam

Někteří jdou ovšem se svými teoriemi ještě dál. Jeden z jejích známých se totiž nechal slyšet, že Ivanka udržovala vztah s jiným mužem ještě v době, kdy byl Karel naživu. To je však velmi odvážné tvrzení, které si nikdo z jejího okolí nedovolil potvrdit.

Že však není sama, má dokazovat i fakt, že se Ivanka v posledních měsících cítí velmi dobře, a to hlavně po psychické stránce. Navíc jsou údajně dny, kdy úplně zmizí a nikdo neví kam a proč. Vyčítat jí to ale rozhodně nelze.

Vzhledem k tomu, že ji s manželem dělil tak velký věkový rozdíl, ráda by jistě měla po boku zase pro změnu někoho mladšího a plného elánu.

Ztratí přízeň národa?

Jejím jediným cílem je však chránit své milované dcery. Naštěstí má ale kolem sebe stále spoustu lidí, kteří jí budou pomáhat za všech okolností. Pokud se ale ukáže, že snad opravdu někoho měla ještě před manželovou smrtí, veškerá podpora od českého národa bude nejspíš definitivně minulostí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...